Kolobežka Yedoo Tidit New white - biela

Doprava zadarmo
119.11 €

Kolobežka Yedoo Tidit white - biela je určená pre všetkých školákov od 5 rokov alebo minimálnej výšky 110 cm. Kolobežka sa mimoriadne dobre manévruje, je ľahká, kompaktná a skutočne toho vydrží veľa. Táto kolobežka je na rozdiel od nižšej rady kolobežky (Yedoo Mau) vybavená prednou a aj zadnou brzdou. Výrazné reflexné prvky sú umiestnené nielen na kormidle, ale aj na pneumatikách.

Výrobca:
Yedoo
EAN:
8595142609478
Záruka:
24 mesiacov

Kolobežka Yedoo Tidit NewKolobežka pre školákov, ktorá zvládne aj ostrejšiu jazdu v skate parku

Pre deti od 5 rokov alebo od výšky 110 cm

Kolobežka Yedoo Tidit New je určená pre všetkých školákov s neodolateľnou chuťou objavovať zákutia mesta na dvoch kolieskach. Tento výkonný stroj zvládne aj náročnejšie povrchy, nebude trpieť ani pri ostrejšom štýle jazdy a nezľakne sa ani jednoduchých prekážok v skate parku. Kolobežka sa mimoriadne dobre manévruje, je ľahká, kompaktná a skutočne toho vydrží veľa…

Originálny dvojtrúbkový rám je vďaka odľahčenej konštrukcii a špeciálnemu vystuženiu maximálne pevný, ale nezvyšuje zbytočne váhu kolobežky (7,1 kg). Optimalizovaný ergonomický rám poskytuje deťom dostatok priestoru a neobmedzuje  ich pohyb. Protišmyková nášľapná doska je dostatočne široká a posadená nižšie, takže sa dieťa pri jazde výrazne nenamáha. Tvar a rozmery kormidla sú navrhnuté s ohľadom na vekovú kategóriu jazdcov.

Juniorské brzdové páčky TEKTRO alloy majú regulovateľné nastavenie vzdialenosti od kormidla. Vzdialenosť môžete upravovať presne podľa veľkosti rúk vášho dieťaťa. Kolobežka je na rozdiel od o rady nižšieho prevedenia kolobežky (Yedoo Mau) vybavená prednou a aj zadnou brzdou. Kormidlo je vyrobené z Hi-ten ocele a potiahnuté gripami so zosilnenými a rozšírenými koncami, ktoré zaručujú vysokú bezpečnosť voči šmyku dlaní či pri páde. Neobvyklé iniciály umiestnené v prednej časti rámu dodávajú kolobežke extra tuhosť a maximalizujú jej pevnosť vo všetkých smeroch. Nosné trúbky pod stúpadlom sú neštandardne priblížené k sebe, aby sa pri ostrých zatáčkach neodierali o povrch cesty.

Rozsah nastavenia riadidiel je v rozmedzí 75 - 84 cm.

Vlastnosti kolobežky
- pevná a ľahká ocelová konštrukcia
- nafukovacie 12" pneumatiky
- hliníkové ráfiky s ložiskami
- riadidlá s rozšírenými koncami
- protišmykové rukoväte
- nastaviteľné brzdové páčky
- je vybavená prednou aj zadnou brzdou
- vynikajúce manévrovacie vlastnosti

Technické parametre
dĺžka kolobežky                   113 cm
výška riadidiel                      75 - 84  cm
šírka riadidiel                        54 cm 

dĺžka nášľapnej plochy    34 cm
výška nášľapnej plochy   7,5 cm                                       
nosnosť                                   90 kg
hmotnosť                               7,1 kg

Integrovaný stojan je súčasťou kolobežky, čo umožňuje jej bezproblémové parkovanie. V sklopenej polohe však stojan nezavadzia a neovplyvňuje ani samotnú jazdu na kolobežke. Brzdové lanko je šikovne vkomponované do rámu, aby sa nezamotávalo a neprekážalo. Výrazné reflexné prvky sú umiestnené nielen na kormidle, ale aj na pneumatikách. Kolobežka nielenže spĺňa najvyššie bezpečnostné normy EÚ: EN 71-1, EN 71-3, ale získala aj certifikáty kvality a bezpečnosti od popredného českého skúšobného ústavu (Strojírenský zkušebný ústav, s.p.). Maximálna nosnosť kolobežky je 90 kg.

Zaujímavosť: kolobežky Yedoo boli pred spustením do predaja testované deťmi zamestnancov a hlavného konštruktéra spoločnosti Yedoo, takže zákazníci majú záruku 100% bezpečného produktu pre deti