Freestyle kolobežka Micro MX BenJ Edition

Doprava zadarmo Pegy a reflexný pás zadarmo
203.04 €

Štýlová kolobežka Micro Benj Edition je dizajnérskym dielom jedného z najlepších profesionálnych jazdcov na svete – Benjamina Frianta. Kolobežka je určená pre staršie deti a mládež, ale bez problémov si ju užijú aj dospelí jedinci. V kombinácii s kvalitou švajčiarskeho strojárstva značky Micro spolu vytvorili skutočne nádhernú freestylovú kolobežku s jedinečným tvarovaním.

Výrobca:
Micro
EAN:
7640108566089
Záruka:
24 mesiacov

Freestyle kolobežka Micro MX BenJ Edition - dizajnová fajnovka pre náročných jazdcov

Kolobežka je určená pre staršie deti a mládež, ale bez problémov si ju užijú aj dospelí jedinci.

Štýlová kolobežka Benj Edition je dizajnérskym dielom jedného z najlepších profesionálnych jazdcov na svete – Benjamina Frianta. V kombinácii s kvalitou švajčiarskeho strojárstva značky Micro spolu vytvorili skutočne nádhernú freestylovú kolobežku s jedinečným tvarovaním. Zajazdíte si na nej nielen na strmej rampe v skateparku, ale využijete ju aj pri pohybe po meste. Klasická silueta sa snúbi s jemnou béžovou farebnosťou. Nevyznačuje sa len vysokou estetickou úrovňou, ale je tiež mimoriadne výkonná.

Riadiaca tyč pozostáva z jedného kusu a je vyrobená z ľahkého hliníka. 92mm riadiaca tyč je dosť vysoká na to, aby naplnila všetky potreby komfortnej jazdy (ideálna aj pre vyšších jazdcov). Kovaný 3D “head tube” má prirodzený organický tvar a prepožičiava kolobežke trendový vzhľad. Súčasťou balenia sú aj pegy. 

Benj Edition váži len skromných 3 800 g, čo je dôsledkom ľahučkej alumíniovej nášľapnej dosky. Osadenie koliesok je variabilné: kolobežka je kompatibilná s kolieskami s priemermi 100 a 110 mm. Každé koliesko disponuje prvotriednym kovovým stredom. Elegantnej kolobežke nechýba ani vystužená zadná brzda. Kolobežka spĺňa všetky európske bezpečnostné normy. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 7 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky.

Vlastnosti kolobežky
- riadiaca tyč z jedného kusu
- vystužená zadná brzda
- kompatibilná s kolieskami priemeru 100 a 110 mm
- prvotriedny kovový stred kolies
- uhol riadidiel 82,5 °
- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 7

Technické parametre

dĺžka kolobežky
šírka riadidiel
výška riadidiel
dĺžka nášlapu
šírka nášlapu
výška nášlapu
nosnosť
hmotnosť
67 cm
57 cm
64 cm
34 cm
11 cm
6,5 cm
100 kg                  3,8 kg