Freestylová kolobežka Micro Trixx green - zelená

Doprava zadarmo Pegy a reflexný pás zadarmo
123.00 €

Freestylová kolobežka MICRO TRIXX green (zelená) je určená pre vekovú kategóriu od 5 do 12 rokov. Kolobežku navrhovali profesionálni jazdci špeciálne pre deti a začiatočníkov. Kolobežka je vybavená aj prídavnými pegmi, vďaka ktorým sa jazdci udržia aj na neštandardných povrchoch. Kostra kolobežky je upevnená špeciálnou sťahovacou svorkou, ktorá istí jej pevnú konštrukciu. Táto malá, ale šikovná freestyle kolobežka dobre poslúži nielen začiatočníkom, ale aj trochu zbehlejším, starším jazdcom.

Výrobca:
Micro
EAN:
7640108566041
Záruka:
24 mesiacov

Kolobežka MICRO TRIXX - Freestylová kolobežka pre mládež a juniorov

Určená pre deti od 5 do 12 rokov

Konečne kolobežka pre malých odvážlivcov, ktorí sa neboja ani strmých prekážok a radi trávia čas v skateparkoch. Kolobežku MICRO TRIXX navrhovali profesionálni jazdci špeciálne pre deti a začiatočníkov. Je určená pre vekovú kategóriu od 5 do 12 rokov. Jej pevná konštrukcia zaručuje perfektný výkon pri každom novom triku či skoku. Je vhodná jednak na rampu, jednak na voľné jazdenie po meste.

Minimalistický, no sympatický dizajn kolobežky umocňujú znížené riadidlá a nižšia nášľapná doska, ideálna pre menšie deti. Telo kolobežky je vyrobené z ľahkého, no pevného hliníka, ktorý umožňuje rýchlu a mrštnú manipuláciu. Väčšie BMX ložiská zabezpečujú plynulé a rýchlejšie otáčanie riadidiel. 

Kolieska ukrývajú kovové jadro, ktoré zvládne aj väčšie nárazy, či nešetrné zaobchádzanie. Kolobežka je vybavená aj prídavnými pegmi, vďaka ktorým sa udržíte aj na neštandardných povrchoch. Jedinečná brzda Flex Fender sa nachádza priamo nad zadným kolesom a je vyrobená z odolnej ocele, čo posilňuje jej životnosť a spomaľuje jej mechanické opotrebenie.

Pevná výška riadidiel 78 cm.

Vlastnosti kolobežky
- vhodná jednak na rampu a taktiež do mesta
- nižšia nášľapná doska
- riadidlá z jedného kusu
- jedinečná Flex Fender brzda
- vhodná aj pre začiatočníkov
- prídavné Pegy zdarma

Technické parametre
dĺžka                        65 cm
šírka riadidiel             47 cm
výška riadidiel           78 cm
dĺžka nášľapu            31 cm
šírka nášľapu            10 cm
výška nášľapu           4,5 cm
nosnosť                    100 kg
hmotnosť                  3,9 kg 

Kostra kolobežky je upevnená špeciálnou sťahovacou svorkou, ktorá istí jej pevnú konštrukciu. Táto malá, ale šikovná freestyle kolobežka dobre poslúži nielen začiatočníkom, ale aj trochu zbehlejším, starším jazdcom.