Detská prilba Kellys

Detská prilba Kellys Mark je dostupná vo veľkosti XS/S (obvod hlavy 47 - 51 cm) a veľkosti vo S/M (obvod hlavy 51 - 54 cm). Prilba má 14 vetracích otvorov, pričom 2 predné sú chránené sieťkou proti hmyzu a 2 zadné otvory zabezpečujú dostatočný odvod prebytočného tepla. Prilba je taktiež vybavená integrovaným štítom proti slnku. Prilba je veľmi ľahká, pohodlná a hlavne bezpečná. 

Detská prilba Kellys Buggie je dostupná  vo veľkosti M (obvod hlavy 52 - 56 cm ). Toto prevedenie prilby sa vyrába sa špeciálnou technológiou IN-MOLD. Jedná sa o technológiu, pri ktorej sa pod veľkým tlakom a vysokou teplotou vypení hmota do vonkajšej škrupiny prilby. Výsledkom je úplné spojenie a extrémne stabilná štruktúra prilby pri nízkej hmotnosti.

Detská prilba Kellys Zigzag je dostupná vo veľkosti XS (obvod hlavy 45 - 49 cm) a vo veľkosti S (obvod hlavy 49 - 53 cm). Prilba má 8 vetracích otvorov, ktoré sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie odvádzali teplo. Prilba je naviac vybavená príjemnou antibakteriálnou výstelkou a reflexnými  prvkami.

1 - 12 z celkom 20 produktov

Zoradiť podľa:   Ceny od najlacnejšieho Ceny od najdrahšieho