Kolobežka Globber EVO Comfort Deep Pink

Doprava zadarmo Reflexná vesta zadarmo Skladom
99.90 €

Kolobežka Globber EVO Comfort Deep Pink (ružová) bude vaše dieťa sprevádzať od najútlejšieho veku 12 mesiacov až do hrdinského 9 roku. Táto fantastická kolobežka má širšie sedadlo, vďaka ktorému je jazda podstatne pohodlnejšia. Kolobežka vydrží dlhé roky a postupne učí vaše dieťa čoraz lepšej pohybovej zdatnosti. Jej inovatívny dizajn kombinuje tri funkcie v piatich rôznych voliteľných pozíciách.

ks
Výrobca:
Globber
EAN:
4897070182776
Záruka:
24 mesiacov

Kolobežka Globber EVO Comfort Hravá kolobežka pre najmenších!

pre deti od 1 do 9 rokov

Táto fantastická kolobežka je hotový chameleón! Bude vaše dieťa sprevádzať od najútlejšieho batoľacieho veku 12 mesiacov až do hrdinského 9 roku. Kolobežka Globber EVO Comfort je vynikajúcou investíciou: vydrží dlhé roky a postupne učí vaše dieťa čoraz lepšej pohybovej zdatnosti. Jej inovatívny dizajn kombinuje tri funkcie v piatich rôznych voliteľných pozíciách.

Môžete ju využívať až štyrmi spôsobmi:
1. Odrážadlo so sedadlom a s riadiacou tyčou na ťahanie/tlačenie - pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov (3,12 kg), s možnosťou nastaviť výšku riadidiel pre pohodlnejšiu ovládateľnosť. Riadiacu tyč pre rodiča je v prípade potreby možné pomocou tlačidla odmontovať. Sedadlo je mimoriadne komfortné, pružné a ergonomicky prispôsobené veku dieťaťa.
2. Odrážadlo so sedadlom bez riadiacej tyče - pre deti od 15 mesiacov do 3 rokov (2,69 kg).
3. Klasická kolobežka bez sedadla - pre deti od 3 rokov (2,35 kg). Sedadlo sa odníma prostredníctvom ľahkého kliku na príslušné tlačidlo a môžete ho nahradiť riadidlami.
4. Kolobežka pre väčšie deti od 4 rokov – možnosť nastaviť pozíciu riadidiel do požadovanej výšky dieťaťa. Sedadlo kolobežky nejde výškovo nastavovať. 

Kolobežka je spojením absolútnej bezpečnosti, premysleného dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky Globber EVO Comfort spočíva v špeciálnom jednoduchom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky.

Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí 67,5 - 82,5 cm.
Výška sedadla nastaviteľná v troch polohách: 32,5 - 34,5 cm. 

Vlastnosti kolobežky
- špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
- kolobežka a odrážadlo v jednom
- riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
- trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
- nastaviteľná výška sedadla a riadiacej tyče
- ergonomické a oteruvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretanu
- certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5

Technické parametre

dĺžka kolobežky
šírka riadidiel
výška riadidiel
výška sedadla
dĺžka nášľapu
šírka nášľapu
výška nášľapu
nosnosť kolobežky
nosnosť sedadla
hmotnosť
62 cm
28 cm
67,5 - 82,5 cm
32,5 - 34,5 cm
29 cm
11 cm
5,5 cm
50 kg
20 kg
2,46 - 3,84 kg

Riadiaca tyč kolobežky je nastaviteľná až do štyroch rôznych výšok. Nosnosť sedadla je 20 kg, pričom nosnosť samotnej kolobežky je do 50 kg. Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky. Ultra nízka nášľapná doska dodáva pri jazde väčšiu stabilitu a pohodlie. Dieťa sa tak rýchlo neunaví a dokáže stráviť na kolobežke viac času. Na kolobežku je možné primontovať aj pomocné opory, aby si váš malý jazdec mal kam položiť svoje neposedné nôžky.

Jadro kolies kolobežky tvorí vysokoodolný nylon, ktorý sa vyznačuje extrémnou pevnosťou. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky. Kolobežka sa zastavuje pomocou neobvykle dlhej brzdy, ktorá umožňuje pohodlnejšie intuitívne brzdenie a zabezpečuje menšie opotrebenie zadných kolies. Dve predné kolesá garantujú väčšiu stabilitu a bezpečnosť dieťaťa pri jazde. Kolobežka rozvíja rovnováhu a priestorové videnie.

Žiarivá a svieža kombinácia farieb vytvára na kolobežke perfektný kontrast. Táto kolobežka bude vyhovovať nielen najmenším jazdcom, ale poslúži aj väčším deťom do 9 rokov. Jej univerzálny dizajn je cool a bezpečný zároveň. Kolobežka je extrémne odolná a priam stvorená na každodenné intenzívne používanie. Kolobežka Globber EVO Comfort je neprehliadnuteľná a zaručuje, že budete mať svojho neposedného jazdca vždy na očiach.