Kolobežka Globber EVO 4in1 Deep Pink

Doprava zadarmo Skladom
79.90 €

Kolobežka Globber EVO 4in1 Deep Pink (ružová) je určená pre deti od 1 roka do 6 rokov. Investíciou do tejto kolobežky získa vaše dieťa “parťáka” na dlhé obdobie. Môžete ju totiž využívať až štyrmi spôsobmi: ako odrážadlo pre najmenších až po plnohodnotnú kolobežku pre skúsených jazdcov. Jedinečnosť kolobežky Globber EVO 4in1 Deep Pink spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť.

ks
Výrobca:
Globber
EAN:
4897070180758
Záruka:
24 mesiacov

Kolobežka Globber EVO 4in1 Deep Pink  Jedna kolobežka, ale toľko možností!

pre deti od 1 do 6 rokov 

Kolobežka Globber EVO 4in1 Deep Pink v ružovej farbe pre odvážne princezné doslova rastie s vekom a pohybovými potrebami vášho dieťaťa. Investíciou do tejto kolobežky získate “parťáka” na dlhé obdobie.

Môžete ju využívať až štyrmi spôsobmi:
1. Odrážadlo so sedadlom a s riadiacou tyčou na ťahanie/tlačenie, s možnosťou nastaviť výšku riadidiel pre pohodlnejšiu ovládateľnosť. Je určené pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov.
2. Odrážadlo so sedadlom a bez riadiacej tyče je určené pre deti od 15 mesiacov do 3 rokov, ktoré sú už väčšie a chcú objavovať svet bez kontrolnej ruky svojich rodičov.
3. Klasická kolobežka bez sedadla je určená pre deti od 3 rokov, ktoré sú už zvyknuté samostatne sa pohybovať na kolobežke a dokážu ju bezpečne ovládať.
4. Kolobežka pre väčšie deti od 4 rokov, na ktorej je možné nastaviť pozíciu riadidiel do požadovanej výšky dieťaťa.

Kolobežka je spojením absolútnej bezpečnosti, premysleného dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky a jeho použitie je veľmi jednoduché.

Riadiaca tyč kolobežky je nastaviteľná až do troch rôznych výšok. Nosnosť sedadla je 20 kg, pričom nosnosť samotnej kolobežky je do 50 kg. Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky. Ultra nízka nášľapná doska dodáva pri jazde väčšiu stabilitu a pohodlie. Dieťa sa tak rýchlo neunaví a dokáže stráviť na kolobežke viac času. 

Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí 67,5 - 77,5 cm
Nastaviteľná výška sedadla je v rozmedzí 23 - 30 cm

Vlastnosti kolobežky
- špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
- kolobežka a odrážadlo v jednom
- riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
- trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
- nastaviteľná výška sedadla a riadiacej tyče
- ergonomické a oteruvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretanu
- certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5

Technické parametre

dĺžka kolobežky
šírka riadidiel
výška riadidiel
výška sedadla
dĺžka nášlapu
šírka nášlapu
výška nášlapu
nosnosť kolobežky
nosnosť sedadla
hmotnosť
57 cm
28 cm
67,5 - 77,5
23 - 30 cm
29 cm
11 cm
5,5 cm
50 kg                    20 kg                      2,35 - 3,12 kg

Silnou stránkou kolobežky Globber EVO 4in1 Deep Pink sú kolesá so špičkovými jazdnými vlastnosťami. Jadro kolies tvorí vysokoodolný nylon, ktorý sa vyznačuje extrémnou pevnosťou. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky. Zastavenie kolobežky je možné pomocou neobvykle dlhej brzdy, ktorá umožňuje pohodlnejšie intuitívne brzdenie a zabezpečuje menšie opotrebenie zadných kolies. 

Ružová kolobežka pre všetky princezné a super jazdkyne, ktorá bude sprevádzať vaše malé hviezdy dlhé roky. Sýta ružová farba sa perfektne doplňuje s užívateľsky komfortnými tvarmi. Sedadlo je mimoriadne pohodlné a variovateľné. Nášľapná doska je doplnená špeciálnym protišmykovým povrchom, aby mala nôžka malého jazdca väčšiu stabilitu. Ružový akcent sa jemne objavuje aj na priehľadných kolieskach, čo ocenia najmä malé parádnice…