Freestyle kolobežka Globber GS 720 Teal Blue

Doprava zadarmo Pegy zadarmo
129.60 €

Freestyle kolobežka Globber GS 720 Teal Blue je určená pre deti od 8 rokov. Široká nášlapná doska pozostáva z troch spevnených hliníkových vrstiev, ktoré sú navyše vystužené obdĺžnikovým spojom. Kolobežka má kolieska osadené ložiskami ABEC 7 s liatym pevným jadrom. Súčasťou balenia sú aj Pegy, vďaka ktorým sa udržíte aj na neštandardných povrchoch. Kolobežka má nosnosť až 100 kg.

Výrobca:
Globber
EAN:
Záruka:
24 mesiacov

Kolobežka Globber Stunt GS 720Freestyle v parku i na ulici 

pre deti od 8 rokov 

Freestylová kolobežka Stunt GS 720 je najvyšším modelom z nového radu francúzskej značky Globber. Bola vytvorená nielen pre začiatočníkov, ale aj skúsených jazdcov, ktorí radi skúšajú nové triky v skate parku i v uliciach mesta. Jej konštrukcia má neobyčajne robustné telo a komponenty

Široká nášlapná doska pozostáva z troch spevnených hliníkových vrstiev, ktoré sú navyše vystužené obdĺžnikovým spojom. Kompaktné riadidlá sú ergonomicky prehnuté do typického T-baru, ktorý je spevnený oceľovým rámom. Predná vidlica je navyše namontovaná na zosilnenej NECO náhlavnej súprave a upevnená v dvojitej svorke z hliníku. 

Flexi karbónová brzda sa postará o bezpečné a pohodlné brzdenie aj pri tej najrýchlejšej kolobežkovej rallye. Kolieska osadené ložiskami ABEC 7 a liatym pevným jadrom sú zárukou parádnej jazdy. Kolobežka sa predáva s dvoma pegmi v balení a má nosnosť až do 100 kg.