Detská prilba Globber XS violet

Skladom
24.95 €

Detská prilba Globber XS je určená pre deti s obvodom hlavy 51 - 54 cm. Vyznačuje sa mimoriadnou tuhou konštrukciou, mäkkou podstielkou a kvalitným spracovaním. Najdôležitejšou vlastnosťou prilby je jej tzv. ABS povrch (akrylonitril butadien styren - pevný a odolný termoplast), ktorý má vysokú pevnosť a nárazovú odolnosť. Prilba má pre dokonalé odvetrávanie 11 vetracích otvorov.

ks
Výrobca:
Globber
EAN:
3429325001030
Záruka:
24 mesiacov

Detská prilba Globber XS je určená pre deti s obvodom hlavy 51 - 54 cm. Vyznačuje sa mimoriadnou tuhou konštrukciou, mäkkou podstielkou a kvalitným spracovaním. Najdôležitejšou vlastnosťou prilby je jej tzv. ABS povrch (akrylonitril butadien styren - pevný a odolný termoplast), ktorý má vysokú pevnosť a nárazovú odolnosť. Prilba má pre dokonalé odvetrávanie 11 vetracích otvorov. Bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť, aby malým jazdcom poskytovala dokonalú ochranu počas jazdy.

Detská prilba Globber XS poskytuje dokonalú ochranu počas jazdy a patrí medzi najbezpečnejšie prilby na trhu v danej kategórii. Prilba bola vyrobená na základe Európskej bezpečnostnej normy EN 1078.