Chillafish

Bolo to už dávno, čo žila jedna malá veselá rybka, ktorá si veselo plávala oceánom. Všetci kamaráti ju mali radi pre jej humor a dobrú náladu, a tak ju časom začali prezývať Chill. Chill nepatril práve k najkrajším rybám v oceáne, ale jeho humor a priateľskosť všetko vyvažovali. V tej dobe stretol náš malý Chill prekrásnu rybičku menom Bella. Nebola s ňou taká zábava, ale všetko vynahradil jediný pohľad do jej krásnych očí. Chill a Bella sa do seba zamilovali a tvorili prekrásny pár. Netrvalo dlho a narodilo sa im dieťa, ktoré malo vlastnosti oboch svojich rodičov. Bolo zábavné a obľúbené po otcovi, zatiaľ čo po mame prekrásne a očarujúce. Rozhodli sa ho pomenovať Chilla.

Malý Chilla časom vyrástol a odišiel na vysokú školu, kde sa učil, ako spraviť zo všetkých rybiek také, akým bol on sám – zábavné, hravé a krásne. Po rokoch skúseností, ktoré nabral sa zveril so svojim plánom veľkým rybím investorom a priniesol hodnoty Chillafish do celého sveta. Všetky deti vo vode, ale aj mimo nej si môžu vďaka nemu užívať zábavu, akú si zaslúžia.

Niečo k vzniku Chillafish

Skupinka kamarátov sa rozhodla spoločne založiť firmu na výrobu hračiek ešte v roku 2011. Ich cieľom bolo prinášať pozitíva Chillafish do celého sveta a vyčariť úsmev na tvárach detí. Držia sa pri tom motta: Hráme sa inovovane. Odkedy vyšiel prvý výrobok v roku 2012 od Chillafish, firma neprestala rásť a naďalej ponúka to najlepšie, čo pre deti môžu ponúknuť.

Čo ponúka Chillafish?

Chillafish sa venuje výhradne výrobe odrážadiel pre najmenšie deti. Apeluje sa najmä na čistotu a jednoduchosť produktov, ktoré vyzerajú pekne a zároveň poskytujú dostatočnú funkčnosť. Chillafish ponúka štyri typy odrážadiel.

Prvé je odrážadlo Chillafish Quadie, určené pre deti od jedného roku. Má štyri kolesá a poskytuje veľmi príjemnú a zábavnú jazdu. Je ľahký na manipulovanie a zároveň roztomilý. Sedadlo sa dá prispôsobiť výške dieťaťa, takže si môžete byť istý, že mu padne ako uliate.

Odrážadlo Chillafish Bunzi 2v1 je na druhej strane trojkolesové odrážadlo, s ktorým dieťa zažije kopec zábavy. Bunzi je ideálny na učenie sa už pre menšie deti. V prípade, že dieťa dokáže bez problémov jazdiť na troch kolieskach, jednoduchým pohybom, ktorý je znázornený na videu, dokážete pozmeniť celú konštrukciu a z trojkolesového odrážadla sa stane dvojkolesové. Nedokáže sa dieťa naučiť voziť len na dvoch kolesách? Nevadí, jednoducho ho zas môžete premeniť naspäť.

Tretím odrážadlom v ponuke je odrážadlo Chillafish BMXIE-RS. Ten je vhodný pre naozajstných pretekárov, ktorí milujú odrážadlá. Prekrásny dizajn pripomínajúci BMX bicykle sa bude páčiť každému malému jazdcovi. Odrážadlo je zároveň veľmi ľahké a ponúka veľmi kvalitné gumené kolesá.

Pre tých najväčších malých jazdcov má Chillafish v ponuke odrážadlo Jack and Josie. Odrážadlo pripomína ozajstný bicykel a odporúča sa pre deti od troch rokov. Tak isto, ako ostatné produkty Chillafish, aj Jack and Josie ponúka nádherný dizajn a funkčnosť. V ponuke sú dva typy – kvetovaný biely pre malé pretekárky a čierny s plameňmi pre pretekárov.

Odrazajsa.sk